راهکار ویژه شرکت های حسابداری و حسابرسی روزنه

مشتریان خود را بدون محدودیت مدیریت کنید
یکی از اهداف شرکت های حسابداری و حسابرسی، ایجاد رضایت در مشتریان از طریق انجام خدمات مالی و حسابداری سریع، مطمئن و به روز است. ارائه گزارشات مدیریتی در زمان های مقتضی به عنوان خروجی مناسب خدمات مالی، نیازمند به روز رسانی لحظه ای فرایند های مالی شرکت مشتری است.
نرم افزارهای مورد استفاده در شرکت های حسابداری معمولا نرم افزار های موجود در شرکت مشتری بوده و یا شرکت به نسبت وضعیت شرکت، نرم افزار های مختلفی به مشتری پیشنهاد می کند. مدیریت مشتریان بدین صورت، مدیریت جزیره ای نام دارد که اشکالاتی از جمله عدم امکان به روز رسانی فرایند های مالی، عدم مدیریت مستمر، عدم کنترل به روز کاربران و کارمندان، نیاز به حضور فیزیکی در زمان بروز مشکل و... را در سیستم مدیریت مالی مشتریان ایجاد می کند.
شرکت روزنه شرق، برای اولین بار در کشور اقدام به ایجاد راه کاری مطمئن و یکپارچه برای استفاده شرکت های حسابداری و حسابرسی ایجاد نموده است. نرم افزار روزنه امکان تعریف تعداد نا محدود شرکت را در یک ساختار واحد نرم افزاری ایجاد می کند. همچنین با توجه به تحت وب بودن نرم افزار مالی روزنه، امکان مدیریت هم زمان تمام مشتریان برای شرکت فراهم است.
 • تمام مشتریان خود را در یک نرم افزار واحد، به صورت آنلاین و بدون محدودیت زمانی و مکانی مدیریت کنید.
 • نظارت، کنترل و مدیریت خود را بر عملکرد پرسنل مقیم در محل مشتری گسترش داده و احتمال بروز خطا را کاهش دهید.
 • گزارشات مدیریتی را بر روی موبایل و تبلت به مشتریان ارائه نمایید.
 • بدون نیاز به حضور در محل مشتری، عملیات مدیریت مالی و تاییدات را انجام داده و گزارشات مدیریتی مورد نیاز را ارائه نمایید.
 • با کم کردن نیاز به حضور در محل مشتری، هزینه های ایاب و ذهاب خود را به حد اقل برسانید.
 • رضایت مندی مشتری را با ارائه ساختار مدیریتی و نظارتی منسجم به حد اکثر برسانید.

ساختار مالی منسجم

با توجه به یک پارچگی سیستم مالی روزنه، تمام اطلاعات مالی از بخش های مختلف سیستم به صورت هم زمان با انجام عملیات به سیستم مالی روزنه منتقل خواهد شد. بدین ترتیب تمام اطلاعات مالی همیشه به صورت به روز در اختیار شماست. همچنین با استفاده از گزارشات ماتریسی و چند بعدی روزنه می توانید گزارشات مورد نیاز خود را به سادگی و با اطمینان از صحت اطلاعات استخراج نمایید.

مجموعه های تفصیلی - تسلط بر تمام فرایند های مالی

یکی از بزرگ ترین چالش های یک سیستم مالی، ایجاد گزارشات تجمیعی از چند تفصیلی است. در صورتی که تفصیلی های مورد نظر در شاخه های مختلف درخت تفصیلی باشند، این امر به مراتب پیچیده تر و زمان بر تر خواهد بود.
به عنوان مثال ایجاد گزارش های عملکرد مشتریان بر اساس فیلتر های خاص مانند سن، محدوده سکونت، نوع ارتباط با سازمان و... در این گونه گزارشات معمولا یک یا چند تفصیلی از گروه های مختلف و شاخه های مختلف درخت تفصیلی مورد نیاز است.
با استفاده از سیستم مجموعه های تفصیلی روزنه، شما می توانید انواع مختلف تفصیلی را فارغ از درخت تفصیلی و بدون تغییر در شاخه مربوطه، به صورت یک مجموعه واحد تعریف کرده و تمام گزارشات مورد نظر را بر روی آن دریافت نمایید.

تفصیلی شناور

امروزه تفصیلی شناور جزء لاینفک سیستم های جامع مالی به شمار می آید. روزنه افتخار می کند که با ارائه راهکار نوین تعریف تفصیلی و اتصال سطوح تفصیلی به حساب، گامی موثر در جهت تسهیل فرایند های مالی و دریافت گزارشات چند بعدی برداشته است.
با استفاده از تفصیلی شناور روزنه می توانید:
 • درخت تفصیلی با تعداد شاخه های کاملا نا محدود ایجاد نمایید
 • عملیات مرور حساب ها را در تمام سطوح حساب و به صورت چند بعدی انجام دهید
 • سطوح تفصیلی نا محدود به صورت هم سطح و موازی ایجاد کنید
 • ارتباط تفصیلی را با تمام سطوح حساب ایجا نمایید (حتی با سطح گروه یا کل)
 • از حساب های تفصیلی بر روی سطوح مختلف حساب به صورت مستقل یا تجمیعی گزارش بگیرید
 • فارغ از سطح تفصیلی و تفصیلی های قبل و بعد، گزارش گردش هر تفصیلی را به صورت مستقل یا نسبت به تفصیلی دیگر ایجاد نمایید.